Yeni Volkswagen Tiguan Cup özellikleri, fiyatı ve resimleri

Farklı iç ve dış tasarımı ve özel logosuyla diğer Tigun modellerinden ayrılan Tiguan CUP, 34 bin 400 Euro başlangıç fiyatıyla satışa sunuldu

Yeni Volkswagen Tiguan Cup özellikleri, fiyatı ve resimleri

Farklı iç ve dış tasarımı ve özel logosuyla ayrılan Tiguan CUP’ta 18 inç New York Alüminyum alaşımlı jantlar, Panaromik açılır tavan, Bi-Xenon farlar ve LED stop lambaları gibi birçok ekipman standart olarak sunuluyor. Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla alınabiliyor.

Yeni Volkswagen Tiguan CUP, 1,4 TSI 122 PS BMT Manuel ve 1,4 TSI 160 PS BMT DSG motor seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Tiguan CUP, ilk etapta farklı dış tasarımı ile dikkat çekiyor. 

En çok tercih edilen Sport & Style donanımından farklı olarak Tiguan CUP serisinde, 18 inç New York alüminyum alaşımlı jantlar, R-Line arka spoyler, LED stop lambaları ve Bi-Xenon farlar sunuluyor. 

Tiguan CUP ön çamurluklarda yer alan krom amblemlerle ve özel marşpiye kaplamalarıyla da öne çıkıyor. Tiguan CUP’ta Panaromik açılır cam tavan ve Bluetooth Audio özellikli mobil telefon hazırlığı da yer alıyor. 

Türkiye genelindeki Volkswagen Showroom’larında 34 bin 400 Euro başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Tiguan Cup, sabit kur fırsatıyla satın alınabiliyor. Ağustos ayı boyunca devam edecek Volkswagen Fırsatları’nda, 1 Euro 2.40 TL’ye sabitleniyor.
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER