Yeni Beetle 1.2 TSI Özellikleri

Halkın arabası olarak üretilen "Beetle"in 2017 model Beetle 1.2 TSI aracını sizler için araştırdık. İşte Yeni Beetle'in teknik özellikleri.

Yeni Beetle 1.2 TSI Özellikleri
 2017 model Volkswagen Beetle'in Design paketini araştırdık ve efsaneleşen otomobilin teknik özelliklerini sizin paylaşmak istedik.
Standart donanım olarak oldukça dolu bir araç olan "Beetle", iki kapılı olmasına rağmen oldukça geniş ve iç dizayn olarak oldukça güzel ve herşey elinizin altında mevcut. Yol bilgisayarından tutun, orta konsolda 12V soket, ek gözterge paneli (turbo basıncı, yağ sıcaklığı ve kornometre) ve start/stop sistemi fren enerjisini geri kazanma gibi buna benzer bir sürü donanımlar mevcut. Aynı zamanda 17" Philadelphia aluminyum alaşım jant kullanılıyor.
 Opsiyonel donanımlarda ise; 18" Twister aluminyum alaşım jantlar, Panoramşk cam tavan, Elektrikli katlanabilir yan aynalar gibi donanımları ekleyebiliyorsunuz. 
Araç hızlanması biraz düşük ama idare eder. Yol tutuşu çok güzel ama aerodinamik konusunda bir tık Polo'nun aşağısında kalıyor.TEKNİK ÖZELLİKLER
Beygir gücü: 105 hp
Azami Tork: 175 Nm
Azami devir: 5500 d/d
0-100 Km Hızlanma: 10.9 saniye
Bagaj Hacmi (2 koltuk): 905 lt
YAKIT TÜKETİMİ
Yakıt Tankı: 55 lt
Şehir içi: 6.0 lt
Şehir dışı: 4.6 lt
Ortalama: 5.1 lt
CO2 Salınımı: 119 g/km
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER