Yeni 2015 Skoda Superb özellikleri, resimleri ve video

Sonunda beklenen an geldi ve Škoda'nın amiral gemisi Superb yeni nesline kavuştu. Eskisinden çok daha dinamik bir duruşa sahip olan otomobil MQB platformu sayesinde 75 kg'a kadar hafifleme de yaşamış.

HABERİN GALERİSİ
Yeni 2015 Skoda Superb

Yeni 2015 Skoda Superb

 Yeni 2015 Skoda Superb iç mekan

Yeni 2015 Skoda Superb iç mekana baktığınızda, bunun bir Volkswagen parçaları içerdiğini  hemen anlayabilirsiniz.

İç mekanda da sade bir tasarım dili seçen Škoda'nın köşeli çizgileri yaşam alanında da göze çarpıyor. Volkswagen grubundan hatırlayacağımız parçalar kabinin her bölgesinde görülebilirken ön kapılara gizlenen şemsiyeler ve araçla birlikte gelen LED fener markanın akıllı çözümleri arasında gösterilebilir.


Yeni 2015 Skoda Superb motor seçenekleri

Benzinli motor seçeneklerinin güçleri 125 ile 280 beygir arasında değişen otomobilin Diesel seçenekleriyse 120 ile 190 beygir arasında değişen güçler sunuyor. En düşük güçlü benzinli motor haricinde bütün üniteler çift kavramalı yarı otomatik şanzımanla alınabilirken dört tekerlekten çekiş sistemi dört motor seçeneğinde sunulacak.

Yeni 2015 Skoda Superb dış görünüm

Markanın son zamanlarda tanıttığı diğer otomobiller gibi köşeli hatlara sahip olan Superb bu bakımdan sürpriz yaşatmıyor. LED gündüz aydınlatmalarına sahip bi-xenon farlar, yine köşeli tutulan ön panjur, panoramik cam tavan, üst ve alt bölümlerde dışarıya doğru çıkıntı yaparak çamurlukları daha da şişkin gösteren kapılar ve LED stoplar aracın dikkat çeken diğer detayları.

Yeni 2015 Skoda Superb resimleri

Yeni 2015 Skoda Superb video
Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2015, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER