Karşınızda Yeni Skoda Octavia

Skoda'nın kompakt sedan temsilcisi Octavia modeli yenilendi. İlk kez 1996 yılında satışa sunulan Skoda Octavia yeni yüzüyle 2017 başında satışa sunulacak.

Karşınızda Yeni Skoda Octavia

Daha aerodinamik bir anlayışla tekrar yorumlanmış olan ön tasarımda yer alan Full LED özelliğine sahip çift farlar ilk dikkati çeken değişiklik olarak karşımıza çıkıyor. Station wagon karoser seçeneği ile birlikte satışa sunulacak olan Yeni Octavia, 590 litreye ulaşan bagaj hacmi ile yine depolama alanı konusunda da sınıfının liderliğini elinde tutmaya devam edecek.

9,2 inç büyüklüğündeki yeni nesil multimedya ekranı sim kart modülü içeren entegre bir navigasyon sistemi barındıracak. Böylece mobil internet bağlantısı da sunabilecek. Yeni Octavia'da ayrıca Bolero ses sistemi de yer alacak.

Otomatik park asistanı ve kör nokta uyarısı gibi yardımcı güvenlik donanımları da barındıracak olan Yeni Skoda Octavia, ülkemize 1.0, 1.2, 1.4 benzinli ve 1.6, 2.0 dizel motor seçenekleri ile satışa sunulması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 2 yıl Önce

bekliyorum ocvatia yı almayı düşünüyorum şuan elimde 85.000tl param var 2017 ocakta bayide olucak dediler sizce almalımıyım 2.arabam olucak şuan hackback ford focus var küçük geliyor sizce sedan skoda rahat konforlu olur mu?

SIRADAKİ HABER