Porsche 718 GTS ve Tasarımı

Alman otomobil üreticisi Porsche, 718 GTS ile nefesleri bir kez daha kesti. Yenilenen motoru ve şasisi özelliklerinden sadece birazı.

Porsche 718 GTS ve Tasarımı

Arka apron ile ortada yer alan siyah spor egzoz, karartılmış arka LED farlar ve syah model logosu birbirini tamamlayan detaylar. Her GTS modelinde olduğu gibi  20 inç ve siyah renk jant sunuluyor ama kişisel zevklerinize göre jantın rengini değiştirebiliyorsunuz. Alcantara, 718 GTS modelinde genellikle direskiyon ve vites gibi ele yakın yerlerde kullanmak tercih edilmiş. En özel kısmı ise deri ve alcantara birlikteliği ve dikiş deseni.

Doğrudan yakıt enjeksiyonu (DFI) ve kuru karterli yağlama özellikleriyle 2.5 litrelik turboşarjlı boxer motor, 365 Hp güç aktarımında bulunuyor.

"DEĞİŞKEN TİRBÜN GEOMETRİSİ (VTG)"

911 Turbo modelinden alınan aktarılan teknoloji, düşük devirlerde gösterdiği duyarlılık ve yüksek maksimum güç elde edilmesini sağlar.

6 vitesli manuel şanzıman da vites hareketleri sportif geçişleri ise kısadır.

"TEK TUŞLA GÜÇLÜ SES"

Egzoz sisteminde ise tek bir düğmeye dokunuş sonucunda ortada yer alan motorun güçlü sesi daha kuvvetli ve yoğun bir hale gelir. İki kanallı çelik egzoz uçları, siyah renktedir.

"GELİŞMİŞ PERFORMANS"

718 GTS modellerinde, Porsche Active Suspension Menagement özelliğini içeren hafif şasi kullanılmış. Sonuç olarak ise, daha iyi sürüş stabilitesi, daha yüksek güvenlik ve gelişmiş performans sunuyor.

YAKIT TÜKETİMİ

Şehir içi: 12.3

Şehir dışı: 7.0

Ortalama: 9.0

CO2 Emisyonu (g/km): 205-158

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2017, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER