Peugeot'nun yeni ticarisine konsept dopingi

Peıgeot Traveller teknoloji odaklı bir konseptle Cenevre'de olacak.

Peugeot'nun yeni ticarisine konsept dopingi

2015 yılının sonlarında tanıtılan ve PSA ile Toyota'nın ortak platform kullanan ticari araçlarından birisi konumunda bulunan Peugeot Traveller bir de konsepte sahip oluyor.

Dışarıdan bakıldığında bir prototip olduğunu belli etmeyen aracın asıl farklılığı iç mekanında. Yan camlarında görülen çıkartmalar haricinde seri üretim modellerinden farksız olan bu Traveller'da 17 inç çaplı jantlar kullanan Peugeot her iki tarafta da yer alan kayar kapılar için eller serbest açılıp kapanma sistemini de araca uygulamış.

Bu sayede eller doluyken bir ayak hareketiyle açılıp kapanabilen kapılar farklı donanımlara sahip bir iç mekana açılıyor. Şık görünen ahşap ve metal kaplamaların haricinde koltuklarının deri ve Alcantara döşemeye kavuştuğu görülen Traveller i-Lab VIP 3.0 Shuttle, asıl farklılığı arka bölümde sunuyor. Tavanda dokunmatik yüzeylere sahip gösterge paneli dikkat çekerken koltukların arasına yerleştirilen ve serbest biçimde hareket ettirilebilen dev tablet Samsung ile birlikte geliştirilmiş. 32 inç büyüklüğe sahip olan ekran tek başına kullanılabildiği gibi dörde bölünerek arkada oturan bütün yolculara farklı bir tablet olarak da hizmet verebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2016, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER