Nissan GT-R

Nissan'ın Godzilla takma isimli süperspor otomobili GT-R makyajlandı.

Nissan GT-R
HABERİN GALERİSİ
Nissan GT-R

Nissan GT-R

9 yıldır üretimde olan otomobil üzerinde yapılan en büyük değişiklikleri 2016 New York otomobil fuarında sergileyen Nissan yepyeni bir tampon tasarımına kavuşan araca farklı bir ön panjur ve karakter çizgileri belirginleştirilmiş kaput eklenirken farklı tasarıma sahip jantlar, splitter ve yan etekler de rötuşlanmış.

Farklı gövde rengi seçeneklerine kavuşan Nissan GT-R'ın arka kısmında daha köşeli bir tasarım anlayışı benimsenirken tamponun alt kısmı yenilenmiş.

Asıl değişimi iç mekanda yaşanan otomobilde daha şık görünen bir direksiyon simidi kullanılırken ön panel tamamen yenilenmiş. Orta konsolun üst kısmında daha büyük bir dokunmatik ekran görev yaparken eskiden tamamı yuvarlak olan havalandırma ızgaralarının ortada bulunanları artık dörtgen şekilli.

Koltukları da yenilenen GT-R'ın farklı tasarıma sahip vites konsolunda karbon fiber kaplamalar ve arayüz kumandası dikkatlerden kaçmıyor.

Canavarın motorunu da unutmayan Nissan çift turbo beslemeye sahip, 3.8 litre hacimli v6 üniteyi güçlendirerek 565 beygir gücünü kullanıma sunmuş.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER