Honda’dan altı yeni model

Honda’nın yenilediği 6 yeni modeli EICMA’da görücüye çıktı.

Honda’dan altı yeni model
 Milano’da düzenlenen EICMA Fuarı birbirinden yeni motosikletlere ev sahipliği yaptı. Honda Motosiklet de tamamen yenilenen 6 yeni motosikleti ve yeni konseptiyle fuardaki yerini aldı.
Yeni Şehir Macerası konsept motosikleti, geleceği de göz önünde bulundurarak, iki tekerlek üstünde macera fikrini yeniden yorumluyor.

Honda, 2014’ün Kasım ayında EICMA’da Gerçek Macera prototipini gösterdikten bir yıl sonra, yepyeni CRF1000L Africa Twin’i de Avrupa’da ilk defa EICMA Motosiklet Fuarı’nda görücüye çıkardı. CRF1000L Africa Twin, hem dayanıklılık hem de esneklikte eşit oranda üretilip şasiye monte edilen ve tüm devir aralıklarına anında tepki veren yepyeni 998cc paralel çift motor ile gezinti konforu sunuyor.

Yeni Africa Twin iki farklı versiyona sahip: İlki ABS (arazi sürüşleri için arka tekerlekte değiştirilebilir), çok modlu Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC), aks taşıyıcısı koruması, karter muhafazası ve LED göstergelere sahip MT versiyonu. İkincisi ise bu özelliklerin yanı sıra 3 kademeli sportif S modu, arazi performansı için yeni G svici ve eğimli yollarda inip çıkarken vites şeklini uyarlama kabiliyeti ile daha çok fonksiyonellik katan Africa Twin için özel geliştirilmiş DCT (Çift Kavramalı Şanzıman) versiyonu.

Honda’nın yenilenen diğer modelleri ise şöyle: CB500F, CBR500R, CB500X, NC750S, NC750X ve Integra.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2015, 21:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER