Fisker İmzalı Motorsiklet

Henrik Fisker ismini hiç kuşkusuz BMW, Aston Matin ve Vantage kullanıcıları oldukça iyi bilmektedirler. Zira bu markaların en beğenilen modellerinden olan BMW Z8, Aston Martin DB9 ve V8 Vantage modelleri bu ünlü tasarımcının elinden çıkma.

Fisker İmzalı Motorsiklet

 Henrik Fisker ismini hiç kuşkusuz BMW, Aston Matin ve Vantage kullanıcıları oldukça iyi bilmektedirler. Zira bu markaların en beğenilen modellerinden olan BMW Z8, Aston Martin DB9 ve V8 Vantage modelleri bu ünlü tasarımcının elinden çıkma. Fisker ne kadar otomobil dünyasında başarılı çalışmalara imza atmış olsa da bu sefer bir motosiklet tasarımı ile adını duyurmakta.

Viking ismindeki geçtiğimiz günlerde Top Marques Fuarı’nda görücüleri ile buluştu. Fuarda müşteriler tarafından oldukça ilgi gören Fisker imzalı bu motosiklet, performans özellikleri ile de göz dolduruyor. Araç, 45 derecelik, bol kromaja sahip V-twin motora sahip ve motosikletin ortalama yakıt tüketimi ise 100 kilometrede 5 litre. 100 beygirlik motosikletin ağırlığı ise 299 kilo. Oldukça şık bir arka tasarıma sahip aracın etiket fiyatı ise 60 bin dolar civarında. Motosikletin müşteri kitlesi ise hem sportif hem de klasik özelliklere sahip araçları seven kişiler olacak gibi gözükmekte. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 01:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER