Travego Firarda Kolpa konserleri Antalya’da’da devam ediyor!

Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego,“Travego Firarda Üniversite Konserleri” devam ediyor.

Travego Firarda Kolpa konserleri Antalya’da’da devam ediyor!
Mercedes-Benz Türk, 25 Eylül – 23 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Travego Firarda Üniversite Konserleri” kapsamında, Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı 4 yeni şehir ve üniversitedeki sevenleriyle buluşturuyor.

Türkiye’nin şehirlerarası seyahatlerde en çok tercih edilen otobüsü olan Mercedes-Benz Travego, artık geleneksel hale gelen “Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 9. kez yola çıktı. Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Kolpa’yı Mayıs ayında Edirne Trakya Üniversitesi ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencileri ile buluşturan Mercedes-Benz Türk, ünlü grubu 4 şehir ve üniversiteyi kapsayan bir turne ile sevenleriyle buluşturuyor. Güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat imkânı sunan Mercedes-Benz Travego otobüsünün kullanıldığı “Travego Firarda Üniversite Konserleri” 25 Eylül – 23 Ekim 2014 tarihleri arasında Türkiye’nin farklı bölgelerindeki farklı üniversitelerde gerçekleştirilecek.

Öğrenciler Kolpa’yla buluşacak, yarışmalarda kazanacaklar

Ziyaret edilen üniversitelerin ögrencileri, konser öncesi Mercedes-Benz Türk tarafından organize edilen birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelere katılabilecekler.
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2014, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER