KÜNYE

Arabaport.com; binek otomobiller, spor otomobiller, SUV’ler, motosikletler ve otomobil fuarları ile ilgili çok geniş bir yelpazede otomotiv içeriği barındırmaktadır. En son araba haberleri, araç incelemeleri, fiyat detaylı ve kıyaslamalı otomobil alışveriş rehberleri ve premium video prodüksiyonlar ile sizlere sunmaktadır. Arabaport.com, Eres Medya Reklam A.Ş. firmasının bünyesinde yer almaktadır.

İmtiyaz sahibi / Grante

Eres Medya Reklam Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı
Yılmaz Eres


Yönetim Yeri Adresi / Address

Premier Kampus Ofis İmrahor Caddesi No: 29 A 192 Kağıthane / İstanbul


TEL: 

GSM: 0850 304 43 44

Genel Yayın Yönetmeni

Berkay Keskin / berkay.keskin@arabaport.com

Haber Müdürü

Doğukan Verbiç / dogukan.verbic@arabaport.com
 

Sosyal Medya Yöneticisi / Social Media Manager

Fatih Kuru / fatih.kuru@arabaport.com
 

Editörler / Editors

Burak Okur 

Bilgi İşlem Sorumlusu 

Bayram Apuhan

Hukuk Danışmanı

Çağlar Hukuk
 

Mali Müşavir

Kerem Öztürk 

Reklam

0850 304 43 44

 info@adsensitive.com

 www.adsensitive.com

Servis Sağlayıcı

Netdirekt

Yazılım Geliştirme

Tebilişim

İletişim

info@arabaport.com

Gizlilik ve Kullanım Şartları   (Terms of Use and Privacy Statement)

Yayın İlkeleri

Arabaport.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. Arabaport.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. arabaport.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (forexample to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the arabaport.com. However, sometimes the arabaport.com uses third parties to process your information. arabaport.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Arabaport.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Arabaport.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Arabaport.com and its services. When you use Arabaport.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Arabaport.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

Arabaport.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@arabaport.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.