Mercedes vade seçenekleri ve kampanyalarıyla öne çıkıyor

Mercedes araç sahibi olmayı düşünenleri etkileyecek fırsatlar sunuyor. Markanın kampanyaları ve 3.4 bin TL'den başlayan vade seçenekleri devam ediyor.

Mercedes vade seçenekleri ve kampanyalarıyla öne çıkıyor

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Ocak ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor. Ayrıca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kış lastiği ve kış bakımı kampanyalarından Ocak ayı boyunca yararlanmak mümkün.
 
Alfa Yılın Otomobili oldu
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ocak ayına özel sunduğu kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi CLA ve GLA otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 100.000 TLkredi tutarı için 36 aya varan vade seçenekleri ve ayda 3.405 TL’den başlayan aylık ödeme imkanı sunuyor.
 
Mercedes-Benz C-Serisi için Ocak ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında ise Mercedes-Benz Kasko tercih eden otomobil müşterileri 150.000 TL kredi tutarı için 36’a aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor.
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in E-Serisi için Ocak ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşteriler 175.000 TL kredi tutarına 36 aya varan vade seçeneği ve kişiye özel olarak sunulan ödeme planı ile bu araca sahip olabiliyorlar.
Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart fortwo veya smart forfour model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı için % 0 faiz avantajı ve 24 aya varan vade seçenekleri sunuluyo
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER