Mazda’dan Bahar Kampanyası

Mazda Türkiye distrübütörlüğü tarafından yapılan kampanya, Mazda markasının sunduğu konforun ve güvenliğin tutkunu olan müşteriler için oldukça ilgi çekici gibi görünüyor.

Mazda’dan Bahar Kampanyası

Mazda Türkiye distrübütörlüğü tarafından yapılan kampanya, Mazda markasının sunduğu konforun ve güvenliğin tutkunu olan müşteriler için oldukça ilgi çekici gibi görünüyor. Mazda markalı araçların tutkunları bu kampanya sayesinde yetkili servislerden alacakları Mazda’larda oldukça büyük bir fırsat yakalayacağa benziyor. 24 Mayıs 2014 ile 14 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanya Mazda tarafından bugüne dek yapılmış en büyük kampanya özelliği taşıyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Mazda tutkunları yetkili servislere başvurarak kampanya hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler.

Mazda Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tamer Atsan, başlatılan kampanya ile ilgili bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Mazda markalı otomobil ve araçlara sahip olan kullanıcıların, yetkili servislerden alacakları hizmetlerin indirimli bir şekilde karşılanacğını söyledi. İndirim ise araç yaşlarına göre değiştiğini belirten Tamer Atsan, 3 yaşında olan ve bu yaşın altındaki Mazda araçlarında %20 ve 3 yaşın üzerindeki araçlarda ise %30 oranında parça ve işçilik indiriminin yapılacağını belirtti. Bahar kampanyası adı altında Mazda’nın kullanıcılarına sunduğu bu kampanya başlatıldığı günden itibaren büyük ilgi görmüşe benziyor. Kampanya ise tüm ülke genelinde uygulanıyor ve herhangi bir Mazda yetkili servisinden kampanya süresi dahilinde bu oranlarda indirimlerle Mazda araçlarınızın bakımı yapılabilmektedir. %30 gibi bir oranla yapılan indirim ise Mazda firmasının bugüne dek yapmış olduğu en yüksek bakım ve onarım indirimi olarak lanse ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 01:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER