Jaguar F-Type makyajlandı

Jaguar'ın en çok satan aracı F-Type yenilenip makyajlandı. Üretildiği yandan bu güne kadar 160 ödül alan araç artık daha da çekici.

Jaguar F-Type makyajlandı

 Segmentinin en çok satan aracı olan Jaguar F-Type yenilenerek kullanıcıların karşısına çıktı. Daha dinamik ve donanımlı hale gelen araç sürücülerin araç keyfini bambaşka boyuta ulaştıracak. Makyajlanmış versiyonunda yarı otomatik park asistanı, sürücü destekli asistan, ultrasonik park sensörleri ile uzunluğun ölçülmesine yardımcı, son teknoloji üretilen eğlence sistemi gibi pek çok detaylar içeriyor. Bundan sonrası için ise sürücüye sadece sürüş keyfi yapmak kalıyor. Dünya genelinde çok tercih edilen araçlardan olan Jaguar F-Type bunu tüm dünya çapında aldığı ödüllerle de kanıtladı. Rakipsiz hale gelen aracın içinde ReRun uygulaması ve GoPro video sistemi de yer alıyor.
 
BENZERSİZ DENEYİM
İlk olarak 2012 yılında üretilen araç yaklaşık beş yıldır birçok ödünün sahibi oldu. İki kapılı ve sportif yapıda olan Jaguar F-Type dört tekerlekten çekiş sistemi, manuel şanzıman, canlı trafik ve hava durumu, navigasyon sistemi ve Touch Pro bilgi sistemiyle sürücünün teknolojinin tüm olanaklarından faydalanmasını sağlıyor. Sadece bir yıl satışa sunulacak olan araç tam LED farları ve güvenliği arttırılmış özellikleriyle konforlu bir yolculuk sağlıyor. 19 ve 20 inç jantlı, 3.0 litrelik süper şarjlı V6 340PS ve 380 PS seçenekleriyle kullanıcının isteği doğrultusunda şekilleniyor.
 
TEKNOLOJİ HARİKASI
Araç ayrıca F-Type 400 Sport‘ta sürüş dinamiklerine etki edecek şasi geliştirmeleri içeriyor. Sadece donanımsal değil iç ve dış tasarımsal özellikleri de ayrıcalıklı olan aracın jantları koyu gri saten kaplamalı, süper performanslı fren sistemi  gibi dikkat çekici ayrıntıları bulunuyor. Sosyal medyadan geri kalmak istemeyenler için yüksek çözünürlüklü video sistemi ile akıllı telefonlara video yüklenip paylaşılıyor.
 
ÇOK FONKSİYONLU
Ayrıca merkezde yer alan 8 inçlik ekranla birlikte g kuvveti, hız, vites ve motor bilgilerine anında ulaşılabiliyor. Karakteristik yapısını koruyan Jaguar F-Type önceki verisyonundan sekiz kilogram daha hafif koltuklara da sahip. İsteyen araç sahipleri bunu Siena Tan derisi olarak seçip satın alabiliyor. Araç o kadar çok fonksiyonlu teknolojik donanımlar içeriyor ki sürücüye sadece aracın açıp oturmak kalıyor. Özel olarak üretilecek olan Jaguar F-Type'ın 400 beygir gücünde olacağı da açıklandı. Sürücüyü her anlamda mutlu edecek özellikleri olan araç hız tutkunlarını da unutmadı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER