Yenilenen Hyundai i20'nin satış fiyatı belli oldu

Hyundai’nin B sınıfındaki başarılı modeli i20, şık tasarım öğeleri, gelişmiş bağlantı ve güvenlik özellikleriyle yenilenerek bayilerdeki yerini almaya başladı. Hyundai’nin İzmit’teki fabrikasından 40’tan fazla ülkeye ihraç edilen i20 modelinin makyajlı fiyatı belli oldu.

Yenilenen Hyundai i20'nin satış fiyatı belli oldu

Türkiye’de üretilen otomobil modelleri arasında olan Hyundai i20 makyaj operasyonu sonrasında far ve stoplarında, tamponlarında ve iç mekanında belirgin farklılıklar var. Ayrıca bunların haricinde otomobilin motor ve şanzıman seçeneklerinde de yenilikler var. Yeni Hyundai i20'nin Smart, Multimedya ve Safety olmak üzere üç farklı donanım paketiyle satın alınabiliyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “i20 modelimiz, Hyundai markasının Avrupa’daki en önemli ikinci modeli. 40’tan fazla ülkeye ihraç ettiğimiz i20, kullanışlı yapısı ve konforu artıran donanımlarıyla B segmentindeki iddiasını koruyacak. “Kalbin Seni Asla Yanıltmaz” sloganı ile satışa sunduğumuzi20 modelimiz, sportif görünümü, geniş motor gamı ve üstün teknolojisiyle segmentine hep yön veriyor. Ülkemizin pazar dinamiklerini ve tüketicilerimizin beklentilerini göz önüne alarak, Hatchback ve Active gibi iki farklı kasa tipinde ve Jump, Style ve Elite olarak üç farklı donanım seçeneğiyle sunarak en ideal donanım seviyesini elde etmeyi hedefledik. Ayrıca aracımızın kimliğiyle özdeşleşen ve dikkat çekici bir tasarım detayı haline gelen siyah C sütununu koruyarak, Bayrak Kırmızı ve Buz Mavisi gibi yeni renk natifleriyle de aracımızın zenginliğini artırmış olduk” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER