Hyundai Accent 2018 modeli ve Özellikleri

Hyundai'nin günümüze kadar en çok sattığı modeller listesinde bulunan Accent, beşinci jenerasyonuyla otomobil pazarına girecek.

Hyundai Accent 2018 modeli ve Özellikleri
Accent'in tamamen baştan tasarlanan dış görünümü, LED farlar ile birbirini tamamlıyor. Görünüşte daha "gergin" ve sportif bir tasarıma sahip olan Accent, arka kısmında ise uzun ve tamamen yatay bir ışıklandırmalarla birlikte eski jenerasyonunun oldukça üzerinde bir model olarak karşımıza çıkıyor. Aks mesafesinde yapılan iyileştirme 1 cm olarak direkt farkına varabiliyorsunuz. 17inçlik jant seçeneği de sunulmaktadır.
İç donanımda ise TFT LCD multimedya ekranının büyüklüğü 7 inç olarak tasarlanmış fe Apple CarPlay ve Android Auto ile navigasyon ve sesli komut algılama özellikleri de eklenmiş. Hyundai, opsiyonlarla birlikte ön yolcu koltuğunda ısıtma seçeneği sunmayı  unutmamış. 
Güvenlik ekipmanında ise geri görüş kamerası ve anahtarsız çalıştırma gibi özellikler eklenmiştir. 

"YÜZDE 7 ORANINDA DAHA TUTUMLU"

Hyundai'nin, 1.6 lt hacimli benzinli motor da yapmış olduğu geliştirme ile birlikte 132 beygir ve 161 Nmtork'a sahip olmuştur.
Altı ileri manuel ve altı ileri otomatik şanzımanın yanı sıra otomatik seçeneğinde sürüş modu olarak normal ve sport olmak üzere iki seçenek bulunuyor.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER