Oyun Gerçeğe Döndü

Bilgisayarda yarış oyunu seven herkes Gran Turismo serilerini bilir. Bu yarış oyunundaki araçlar da pek çok otomobil severin rüyalarını süslemektedir.

Oyun Gerçeğe Döndü
 Bilgisayarda yarış oyunu seven herkes Gran Turismo serilerini bilir. Bu yarış oyunundaki araçlar da pek çok otomobil severin rüyalarını süslemektedir. İşte bu oyun için özel olarak üretilen Volkswagen’in GTI Roadstar’ı Vision Gran Turismo aracı görücülerinin karşısına çıktı.

Avusturya’nın Wörthersee kentinde tanıtılan otomobil hayranlarının karşısındaydı. 2006 yılından beri Volkswagen’in destek olduğu bu organizasyon ilk olarak 1982 yılında yapılmaya başlanmıştı. İlk yılında 100 adet katılımcıyla başlayan fuar şu an için 200 bin sayılarına rahat bir şekilde ulaşabilmekte.

Fuarda tanıtılan Volkswagen GTI Roadstar tam 503 beygir gücünde ve 3.0 litrelik bir V6 motora sahip. Fuarda ziyaretçilerin dikkatini oldukça çeken araç için özel olarak yarış kapsülleri de hazırlanmıştı ve otomobil severlerin aracı denemesine imkan tanındı.

Oyun için bu ay içerisinde PlayStation için özel olarak bir güncelleme getirilmesi planlanıyor ve bu yeni güncelleme kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtılacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER