Otoeksper'den Garantili 2.El Araçlar

İkinci el araç almak isteyenler için sahibinden veya galeriden araç almanın yanı sıra ikinci el konusunda uzmanlaşmış kurumlardan araç alma seçeneği de bulunuyor.

Otoeksper'den Garantili 2.El Araçlar

İkinci el araç almak isteyenler için sahibinden veya galeriden araç almanın yanı sıra ikinci el konusunda uzmanlaşmış kurumlardan araç alma seçeneği de bulunuyor.

Aracın ciddi bir kaza geçirmiş olması ya da mekanik arızası olması gibi teknik, aracın çalıntı olması, vergi borcu bulunması, hacizli veya rehinli olması gibi hukuki riskleri almak istemeyen için garantili ikinci el araç satışı yapan Otoeksper, Fiat ve Alfa Romeo çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor.

Otoeksper bayileri ikinci el araç satın almak isteyenler için uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmetler sunuyor.

Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilip sonuçları müşterilerle paylaşılıyor. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Otoeksper bayisi tarafından gerçekleştiriliyor.

Koç Fiat Kredi’nin sunduğu cazip kredi olanakları ile garantili 2. el bir araca sahip olabileceğiniz Otoeksper sitesinde yer alan 8 yaş ve 180 bin kilometre sınırının altında olan her marka araç, onay alındığı takdirde "Otoeksper Garantili" satılıyor. Ayrıca garanti hizmeti süresi içinde 7 gün 24 saat yol yardımı hizmeti bulunuyor.

Otoeksper sisteminde yer alan araçlara www.otoeksper.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2014, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER