2017 Jaguar XF vagon için ilk planları

2017 Jaguar XF vagon için ilk planları
 PARİS Jaguar XF station vagon versiyonunu 2017 yılının ortalarında piyasaya süreceğini otomobil fuarında söyledi. Önceki nesil vagon aksine, yeni XF Sportbrake dizel türevleri dört tekerlekten çekiş sunacak, Jaguar Land Rover satış müdürü Andy Goss bir basın toplantısında söyledi. Eski XF vagon sadece benzinli varyantları dört tekerlekten çekiş sundu.

Yükseltme XF Sportbrake özellikle Avrupa'daki Alp ülkelerde, örneğin BMW 5 serisi Touring ve Audi A6 Avant olarak rakiplerine karşı daha iyi rekabet sağlayacaktır.

Goss dedi ki ; "Her araç ve çekiş teknolojisinin bir araç kutusu bulunan tüm tekerlekten çekiş ile her türlü hava uzmanları bizim sürücüler için güven koşullar ne olursa olsun büyümeye devam edecektir."

Avrupa'da, vagonlar JATO Dynamics rakamlarına göre, sedan ve hatchback için yüzde 44 ve kupalar ve çekyatlar için yüzde 6 ile karşılaştırıldığında toplam büyük prim araç satışları geçen yılın yüzde 50 olarak gerçekleşmiştir.

Automotive News Europe dedi ki ; "V90 ve V90 Cross Country yüksek sürme - - Bölgede bu Jaguar pazarına yeniden giriyor ve Volvo iki vagon türevleri sunacak. Buna ek olarak, bir Mercedes-Benz sözcüsü, şirketin önümüzdeki yıl sedan ve türevleri daha Almanya'da yeni E sınıfının biraz daha vagon versiyonlarını satmak için beklediğini söyledi."
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER