Ford Kuga Makyajlandı

Makyajlı Ford Kuga yeni motoruyla geldi.

HABERİN GALERİSİ
Ford Kuga

Ford Kuga

A.B.D.'de Escape ismiyle satılan ve geçtiğimiz yıl bu ülkede makyajlı versiyonları tanıtılan Kuga şimdi de Avrupa'da. Okyanusun karşı tarafından tasarımını getiren aracın bazı yerlerinde Avrupa pazarına özel detaylar bulunuyor.

Amerika kıtasında satılan Ford marka SUV modellerini andıran altıgen ön panjura kavuşan Kuga'ya LED farlar ve dik yerleşime sahip sis farları eklenirken ön tamponun sportif görünümü bozulmamış. Farklı gövde rengi ve jant seçeneklerine kavuşan aracın stopları, Focus Hatchback modelinde kullanılanları andırmış.

İç mekanda da Focus'un üç kollu direksiyon simidi görülebilirken SYNC 2 arayüzü yerini SYNC 3'e bırakmış. Yenilikler arasında elektronik park freni bulunurken Amerika'dan karşıya geçerken vites konsolu eski açılı halini korumuş. Ayrıca bu bölümde sunulan bardaklıklar artık kayar bir kapağın altında.

Kaputu altında 1.5 litre hacimli EcoBoost ve 2 litre hacimli turbo Diesel motorlara yer vermeyi sürdüren Kuga makyajla birlikte 1.5 litre hacimli turbo Diesel motoru da donanıma katmış. Sadece önden çekişli olarak alınabilecek araç 120 beygir gücünde.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER