Yenilenen Fiat Linea'da Eylül Fırsatı

Ailelerin favorisi Fiat Linea yenilendi.

Yenilenen Fiat Linea'da Eylül Fırsatı
Fiat’ın yeni otomobil modelleri arasında yer alan ve İtalyan çizgileriyle şekillenen yeni Linea, şık görünümüyle tüm aileler için ideal özelliklere sahip bulunuyor. 

Eylül ayı boyunca 36.800 TL'den başlayan fiyatlar ve %0,89 faizli kredi fırsatıyla satılacak olan Yeni Fiat Linea dokunmatik ekranlı multimedya sistemiyle çok daha eğlenceli bir dünya sunuyor.

5" Dokunmatik Ekran, Sesli Navigasyon, Video Oynatabilen Multimedya Sistemi, USB ve Aux Bağlantıları, Bluetooth Telefon Bağlantısı, Mini SD Kart Girişi hem sizin hem de ailenizin otomobilinizin içinde keyifli bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

Aile otomobili denince akla gelen modellerin başında yer alan Linea’nın yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntıları Linea’nın tasarımında dikkat çekici noktalar arasında yer alıyor.

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlıyor.

Kolay ulaşılabilen USB ve AUX girişleri, harici disk veya uyumlu diğer cihazları rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilmenize imkan sunuyor. Fiat’ın devrim yaratan Eco:Drive teknolojisi, sürüş stilinizle ilgili tüm bilgileri Blue&Me™’nin USB çıkışı aracılığı ile kaydetmenizi ve ilgili bilgileri bilgisayarınıza indirerek detaylı analiz etmenizi sağlıyor. 

Fiat’ın yeni otomobil modelleri ve yenilenen Linea hakkında detaylı bilgiye www.fiat.com.tr adresinden ulaşılabilir.
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER