Fiat’larda 30.000 TL 30 ay %0 faiz

Fiat, Kasım ayında otomobil almak isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor. Fiat’ın Kasım ayına özel kredi kampanyası sayesinde 30.000 TL 30 ay 0% faizli kredi avantajı ile yepyeni bir Fiat sahibi olunabiliyor.

Fiat’larda 30.000 TL 30 ay %0 faiz
 Fiat Bravo

Sportmen ruhunu kendine has çizgilerinde saklayan Fiat Bravo, sıradışı kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. Yüksek teknolojisinin getirdiği üstün performans hayal gücünün sınırlarını zorluyor. Sıradışı çizgileri, yeni dış renk seçenekleri, gövde rengi aynaları, krom kapı kolları ve pencere kenarlarında krom şeritleriyle güzellik kavramına yeni boyutlar getiriyor.

Fiat Bravo’nun birbirinden şık iç detayları rahatlığın ve sportifliğin yanında lüks bir sürüş keyfi de getiriyor. Bravo kalitesi her detayda göze çarpıyor. Yeni iç döşeme tasarımı ve renkleriyle sıradışılığını bir kez daha gösteriyor.

Tüm versiyonlarında standart olan karbon görünümlü ön panel Bravo’ya özgü şıklığı pekiştiriyor. Yeni iç döşemeler, kapı içi şık tasarımlarla Bravo' nun sportif ruhunu da ortaya çıkarıyor

Fiat Linea

Fiat’ın yeni otomobil modelleri arasında dikkat çeken Linea, 5" Dokunmatik Ekran, Sesli Navigasyon, Video Oynatabilen Multimedya Sistemi, USB ve Aux Bağlantıları, Bluetooth Telefon Bağlantısı, Mini SD Kart Girişi ile hem sizin hem de ailenizin otomobilinizin içinde keyifli bir yolculuk yapmasını sağlıyor.

Aile otomobili denince akla gelen modellerin başında yer alan Linea’nın yenilenen ön ve arka tamponları, şıklığını tamamlayan krom ayrıntıları Linea’nın tasarımında dikkat çekici noktalar arasında yer alıyor.

Yeni Linea; geniş iç hacmi, ergonomik koltukları, sınıfının en uzun diz mesafesiyle tüm aileye konforu sunarken şıklıktan asla ödün vermiyor. Geniş ve sade iç kabiniyle sağladığı ferahlığı, döşemelerindeki kalite ve zarafetle tamamlıyor.

Kolay ulaşılabilen USB ve AUX girişleri, harici disk veya uyumlu diğer cihazları rahatlıkla bağlayarak dilediğiniz müziği dinleyebilmenize imkan sunuyor. Fiat’ın devrim yaratan Eco:Drive teknolojisi, sürüş stilinizle ilgili tüm bilgileri Blue&Me™’nin USB çıkışı aracılığı ile kaydetmenizi ve ilgili bilgileri bilgisayarınıza indirerek detaylı analiz etmenizi sağlıyor.

Fiat araç fiyatları ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiye www.fiat.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 22:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER