Fiat Ducato satışa sunuldu

TÜRKİYE’de Tofaş çatısı altında temsil edilen İtalyan Fiat, yenilenen ve geniş versiyon seçenekleriyle donatılan Ducato ile ticari araç ürün gamını tamamlıyor.

Fiat Ducato satışa sunuldu
HABERİN GALERİSİ
Fiat Ducato Minibus

Fiat Ducato Minibus

 Fiat’ın ticari araç pazarındaki 110 yıllık tecrübesiyle yeniden yaratılan Ducato, temmuz ayından itibaren Türkiye pazarında yerini aldı. 
En geniş VAN, şasi kamyonet ve minibüs gamı versiyon seçeneklerine sahip Ducato’ya  53 bin 750 liradan başlayan fiyatlarla sahip olunabilecek. 

Avrupa genelinde bugüne kadar 2.6 milyon adetlik satış rakamına ulaşan ve 6. jenerasyonuyla tüketicilerle buluşan Fiat Ducato, kendi segmentinde sahipolduğu en yüksek güvenlik, dayanıklılık, düşük yakıt tüketimi ve teknolojik donanım özelliklerini daha da ileri taşıyor.  

Geniş gövde ve üstyapı seçenekleriyle ticarete yeni bir boyut kazandırmaya hazırlanan Yeni Ducato, verimliliği ve çevre performansını üst seviyeye taşırken, 100 kilometrede 6.3 litre yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını yüzde 10 azaltan çevre dostu çözümleriyle sınıfının en düşük  değerlerine sahip bulunuyor. Yeni Ducato’nun verimliliği, yenilikçi MultiJet II Euro 5+ motor versiyonlarından geliyor. Yeni Ducato, 5 ileri şanzımanlı 280 Nm tork üreten 2.0 MultiJet 115 HP  ve 6 ileri şanzımana sahip 2.3 MultiJet 130 HP 320 Nm motor seçenekleriyle pazara sunuluyor.
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2014, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER