Dacia Duster ödüle doymuyor

Dacia markası Duster modeliyle tüm kullanıcılardan tam not aldı. Başarısını kanıtlayan Dacia Duster sağlamlıktan da konfordan da ödün vermedi.

Dacia Duster  ödüle doymuyor

Duster yol tutuşu, dayanıklılığı ve ulaşılabilir fiyatı ile övgü aldı. Duster, sağlamlık ve dayanıklılık özellikleri sayesinde İngiltere’de Carbuyer 2017’de ‘En Çekici Otomobil’ ve ‘En İyi Kış Otomobili’ ödüllerine layık görüldü. Duster, otomobil uzmanlarından oluşan carbuyer.co.uk ekibini rakipsiz özellikleri, sağlamlığı, yol tutuşu ve kullanıcı dostu özellikleri ile etkiledi ve iki ödül almayı başardı.

MÜTHİŞ ÖZELLİKLER
Carbuyer editörü Stuart Milne: ” Dacia Duster küçük, sağlam ve kullanılması son derece rahat bir otomobil; tüm bunlar bir otomobilde bulunabilecek müthiş özelliklerdir. Dört tekerlekten çekişli bir versiyonu tercih etmeniz durumunda en zorlu kış koşullarında bile işinizi çok kolaylaştıracak üstün yol tutuşuna sahip oluyorsunuz.”

OTOMATİK VİTES KUTUSU
Duster tüm bu özelliklerine otomatik şanzıman seçeneğini de ekliyor. Dacia, ilk kez Duster ile tüketicinin uzun zamandır beklediği EDC (Efficient Dual Clutch) otomatik vites kutusunu pazara sunuyor.Duster 1.5 EDC ise Mart 2017’de pazara sunuluyor olacak. Türkiye’de Duster ile 2013 yılından bu yana 4×4 pazar lideri olan Dacia, Duster EDC ile iddiasını yineliyor ve konumunu güçlendirmeye hazırlanıyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER