Chevrolet Camaro ZL1

Chevrolet Camaro ailesi güçlenmeye devam ediyor.

Chevrolet Camaro ZL1
HABERİN GALERİSİ
Chevrolet Camaro ZL1

Chevrolet Camaro ZL1

GM'in en tanınmış kollarından birisi olan Chevrolet'nin 50 yıllır yollarda olan modeli Camaro'ya en güçlü seçeneği eklendi. Agresif görünümlü ön tamponunda bir splitter bir de büyük hava girişi yer alan araçta geniş hava çıkışına sahip bir kaput, 20 inç çaplı jantlar, genişletilmiş yan etekler, spoiler ve dörtlü egzoz çıkışı standart olarak sunuluyor.

İç mekanda Recaro marka koltuklar, alt kısmı düzleştirilmiş ve 50. yıl logosu taşıyan direksiyon simidi, süet döşemeler ve metal pedallar gibi aksesuarlar dikkat çekerken Brembo marka fren sistemi, adaptif süspansiyon sistemi ve kalkış kontrolü gibi donanımlar standart olarak sunulmakta.

Asıl dikkat çeken yanı kaputu altında yatan aracın kompresör beslemeye sahip 6.2 litre hacimli v8 motoru 640 beygir güç, 868 Nm tork üretebiliyor. Farklı donanımlardan birisi de şanzıman konusunda karşımıza çıkıyor. Chevrolet Camaro ZL1 standart olarak 6 ileri vitesli manuel şanzımanla alınabiliyor olsa da 10 ileri vitesli otomatik şanzıman opsiyonlar arasında yerini almış.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2016, 23:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER