BMW 1 Serisi Donanımlı Geliyor

2004 yılında ilk defa piyasaya çıktığından itibaren büyük bir başarı yakalayan 1 serisi, büyük bir makyaj operasyonu ve teknolojik donanımları ile beraber rakiplerine karşı iddialı bir şekilde geliyor.

BMW 1 Serisi Donanımlı Geliyor

BMW, premium hatchback'in üçüncü neslini tamamen yeniden ele almayı planlıyor. 2018 yılının sonlarında tanıtılacak ve 2019'un başında satışa çıkacak olan model görünüm bakımından ikinci nesilden çok farklı olmayabilir ancak asıl değişiklikleri kaputun altında yaşayacak.  Yeni 1 Serisi, BMW X1 ve MINI serisinde bulunan UKL platformunu kullanacak. Bu, 1 Serisi'nin çalışma biçimini etkileyecek. 

​Ancak BMW, 1 Serisindeki kısıtlı kozmetik yenilikleri telafi etmek için Edition Sport Line Shadow, Edition M Sport Shadow ve M140i Ediiton Shadow isimlerinde üç yeni özel seri sunuyor.

Modelde, arkadan çekişli sürüş sistemi yerine önden çekişli sistem bulunacak. Aynı zamanda arka tekerlekten çekiş modundan xDrive dört tekerlekten çekiş moduna geçecek. Bu, Volkswagen Golf R, Mercedes-AMG A45 ve Ford Focus RS gibi modellerle doğrudan rekabet edileceği anlamına geliyor.

Teknoloji cephesinde ise, 8,8 inçlik ekrana sahip güncellenmiş iDrive sistemi sunulurken, 10 adet cihaza kadar kablosuz bağlantı sağlayabilen WiFi hotspot da opsiyon listesinde yerini alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER