Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo'nun D segmenti sedanı yeni versiyonlarına kavuşuyor.

Alfa Romeo Giulia
HABERİN GALERİSİ
Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia

Geçtiğimiz yıl 510 beygir güç üretebilen Quadrifoglio Verde seçeneğiyle tanıtılan Alfa Romeo Giulia'nın daha ehlileştirilmiş seçenekleri de bu yıl Cenevre'de sergilendi. Sportif görünümünden çok şey kaybetmemiş gibi duran otomobilde ince uzun farlar, büyük ön panjur ve büyük hava girişlerine sahip bir ön tampon görev yaparken jant seçenekleri artık 16 inçten başlıyor.

Akıcı bir profile sahip olan Alfa Romeo Giulia'nın yan etekleri normal boyutlara çekilmiş. Arka kısımda ek spoiler bulunmasa da bagaj kapağı ucu bu şekilde tasarlandığından ince LED stoplarla birlikte dinamik bir görüntü oluşuyor. Çift egzoz çıkışına sahip olan modellerde bu çıkışlar, tampon altında yer alan siyah bölüme gizlenmiş.

İç mekanı da şıklığından bir şey kaybetmeyen otomobilde sportif görünen göstergeler, alt kısmı düz direksiyon simidi, metal pedallar, büyük dokunmatik ekran, üzerine kumanda elemanları yerleştirilmiş vites konsolu ve yuvarlak havalandırma çıkışlarıyla deri döşeme ve ahşap kaplamalar dikkat çekici.

Kaputu altında üçer güç çıkışı opsiyonuna sahip olacağı tahmin edilen 2 litre hacimli benzinli ve 2.2 litre hacimli Diesel motorlar görev yapacak olan Alfa Romeo Giulia ilk etapta sadece arkadan itişli olarak sunulacak. Bu arada araçların çoğunda manuel şanzıman standart olarak sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2016, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER